Omluvte prosím dočasný nevzhledný vzhled webu. Makáme na tom.

Placka Fuck Cancer

40 

NÁKUPEM PRODUKTŮ Z KOLEKCE CANCEL CANCER POMÁHÁTE BOJOVAT PROTI RAKOVINĚ. CELÝ ZISK VĚNUJEME VYBRANÉ RODINĚ NEBO OSOBĚ ♥

Popis

• připínací odznak/placka • průměr 37 mm Úkolem kolekce Cancel Cancer je v první řadě pomoct tam, kde je potřeba. Ačkoliv si za peníze štěstí nekoupíš, mohou řadu věcí usnadnit a zpříjemnit. Zejména těm, kteří je potřebují k léčbě. Zároveň chceme pomocí kolekce Cancel Cancer změnit pohled veřejnosti na rakovinu. Často je vnímána jako tabu. Věc, o které je lepší nemluvit a čím méně myšlenek jí věnujeme, tím lépe. Ve skutečnosti je to ale zcela naopak, ať už se jedná o prevenci nebo o komunikaci s nemocnými.

Kam jdou peníze?

Celý zisk z této kolekce chceme věnovat do správných rukou. Cílovou osobu (nebo rodinu) budeme vybírat pečlivě, protože to není snadné. Rádi využijeme i vaše rady a tipy. Napište nám, kde máme pomoct.

Spojme síly

Dobře víme, že společně s vámi dokážeme víc než sami. Už to, že jste tady a čtete, může být další krok k pomoci. Tam někde ve světě jsou jiní lidé, kteří nemají tak šťastný osud, ale nevzdávají se a bojují. Pojďme bjovat společně!