Kolekce „Láska“ splní přání, která mohou být poslední

Nová kolekce od Avocado People nese krásný název „Láska“ – jedno jediné slovo, kterým lze říct nekonečně mnoho. Slovo, které má stovky významů a které […]

Nová kolekce od Avocado People nese krásný název „Láska“ – jedno jediné slovo, kterým lze říct nekonečně mnoho. Slovo, které má stovky významů a které dokáže v člověku vyvolat ty nejsilnější pocity. Kdyby byla láska veřejně známá osoba, znal by ji každý z nás. Pravdou je, že by se našli i tací, kteří by ji proklínali a nenáviděli. Láska ale není člověk. Je to dar. Je to šperk, který nosí každý z nás v sobě, ať se vám to líbí nebo ne.

„Kolekce Láska pomůže splnit přání, která mohou být poslední“

Stejně jako naše ostatní kolekce i „Láska“ pomáhá. Tentokrát je věnována lidem, kteří prožili největší kus života, zažili nejvíce příběhů a protančili nejvíce nocí. Lidé, kteří mnoho viděli a mnoho ztratili. Přesněji lidé, kteří jsou nyní v hospicích nebo domovech důchodců. Ačkoliv je jim věnována asistentská péče, jejich život je velmi často limitován mezi stěny pokoje nebo omezen hranicí areálu, ve kterém „žijí“.

Život po životě

Někteří z těchto lidí už nemají žádné návštěvy. Někteří se smiřují s tím, že příjde konec, jiní už na něj vědomě čekají. Ikdyž se může zdát, že mají relativně vše, co potřebují, často v sobě skrývají nějaké přání a takové přání může být jejich poslední.

Lásku si za peníze nekoupíš

Vybraný výtěžek nebudeme věnovat v podobě peněz, ale pokusíme se za něj splnit co nejvíce přání. Podle našich možností budeme vybírat jednotlivé lokality i konkrétní lidi. Rádi od vás uslyšíme jakékoliv tipy a rady.

Skrytý mezi květy

I tentokrát jsme do motivu skryli „něco navíc“. Když se pozorně zadíváte na věnec, který prolíná celou kolekci, najdete mezi jeho lístky malá písmenka, která tvoří text.