Cancel Cancer – kolekce, která pomáhá bojovat s rakovinou

Představujeme Vám kolekci Cancel Cancer, se kterou společně pomáháme bojovat s rakovinou. Název je slovní hříčka a tvoří jej kombinace slov – „cancel“ [zrušit] a „cancer“ [rakovina]. […]

Představujeme Vám kolekci Cancel Cancer, se kterou společně pomáháme bojovat s rakovinou. Název je slovní hříčka a tvoří jej kombinace slov – „cancel“ [zrušit] a „cancer“ [rakovina]. Ačkoliv zrušit rakovinu (zatím) nedokážeme, chceme alespoň pomoct bojovat. Úkolem kolekce Cancel Cancer je v první řadě pomoct tam, kde je potřeba. Ačkoliv si za peníze štěstí nekoupíte, mohou řadu věcí usnadnit a zpříjemnit. Zejména těm, kteří je potřebují k léčbě. Zároveň chceme pomocí kolekce Cancel Cancer změnit pohled veřejnosti na tuto nemoc. Rakovina je často vnímána jako tabu. Věc, o které je lepší nemluvit a čím méně myšlenek jí věnujeme, tím lépe. Ve skutečnosti je to ale zcela naopak, ať už se jedná o prevenci nebo o komunikaci s nemocnými.

Spojme síly

Dobře víme, že společně s vámi dokážeme víc než sami. Už to, že jste tady a čtete, může být další krok k pomoci. Tam někde ve světě jsou jiní lidé, kteří nemají tak šťastný osud, ale nevzdávají se a bojují. Pojďme bojovat společně!

Jak můžete pomoct

Kolekce Cancel Cancer je navržena tak, abyste mohli přispět menší i větší částkou. Vyberte si, co se vám líbí. Staňte se poslem naděje a ukažte všem, že bojujeme společně.

Kam jdou peníze?

Celý zisk z této kolekce chceme věnovat do správných rukou. Cílovou osobu budeme vybírat pečlivě a rádi využijeme vaše tipy. Proto nám pište, víte-li o někom, kdo naši pomoc potřebuje.

Symbolický význam

Kruhy symbolizují rakovinu a její metastáze. Silnější a slabší linky také abstraktně znázorňují životní cykly a události, které se namotávají na lidský život jako letokruhy a ikdyž neustále pomyslně oddělují střed od okolí, jádro zůstává nedotčené, plné pozitivní energie, síly a naděje.