Není skladem

Dámské tričko Zero waste

490 

• limitovaná kolekce
• ručně tištěno v České republice
• kvalitní materiál a pohodlný střih
• výtěžek z prodeje věnujeme na dobrou věc

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítek:

Popis

Představujeme novinku z dílny Avocado People – dámské tričko Zero waste, vyrobené z kvalitního materiálu, v příjemném střihu a v malém limitovaném nákladu. Ručně tištěno v České republice.

avocado people dámské tričko zero waste

Zero waste

Zero waste, nulový odpad nebo chcete-li život bez plýtvání. Mezi inteligentními lidmi stále více populární téma. Každý si pod těmito slovy představí něco jiného a pro mnohé jsou to velmi zkreslené představy. Ať se nám to líbí nebo ne, každý z nás zanechává na Zemi nějakou stopu. Dnešní konzumní život připomíná spíše nákup obalů (odpadu) než samotného zboží. Taky jste vždycky chtěli, „aby po vás na světe něco zbylo“? Mohlo by to být něco víc, než jenom odpad.

Recyklace

Recyklace odpadu znamená využití odpadu pro další výrobu. To znamená, že z použitého papíru lze například vyrobit další papír, z vyhozených plastových lahví jde vyrobit celá spousta úžasných věcí a takhle bysme mohli jmenovat do nekonečna. Namísto toho, aby odpad ležel na skládce a zatěžoval životní prostředí, je využit jako druhotná surovina ve výrobě. Dost dobrý, že?

Třídění odpadu

Aby se mohl odpad znovu použít – tedy být recyklován, musí se roztřídit podle materiálu. Celý proces třídění milionkrát usnadníte tím, že budete jednoduše třídit odpad – tedy „házet to tam, kam to patří“ a protože jste inteligentní moderní lidé, je to pro vás hračka. Papír (modrý kontejner), bílé sklo (bílý kontejner), barevné sklo (zelený kontejner) a plasty (žlutý kontejner). Kovy se vykupují ve sběrnách, ale to už určitě taky víte.

Dobrý skutek

Obleč si energii a lásku, kterou vkládáme do každého kousku. Dámské tričko Zero waste je tvoje vyjádření. Inspiruj ostatní. Výtěžek z prodeje věnujeme na dobrou věc. ♥