růžový batůžek Cancel Cancer

190 

NÁKUPEM PRODUKTŮ Z KOLEKCE CANCEL CANCER POMÁHÁTE BOJOVAT PROTI RAKOVINĚ. ♥

Proč Cancer Cancel?
Jedná se o slovní hříčku (cancel = zrušit ; cancer = rakovina). Zrušit rakovinu bohužel zatím neumíme, ale i tak chceme pomoct v boji.

Symbolický význam
Kruhy symbolizují rakovinu a její metastáze. Silnější a slabší linky abstraktně znázorňují životní cykly a události, které se namotávají na lidský život jako letokruhy a ikdyž neustále pomyslně oddělují střed od okolí, jádro zůstává nedotčené, plné pozitivní energie, síly a naděje.

• 100% bavlna
• ruční sítotisk v ČR

Kategorie:

Popis

• 100% Bio organická bavlna
• pevný materiál
• objem: 13 l

Úkolem kolekce Cancel Cancer je v první řadě pomoct tam, kde je potřeba. Ačkoliv si za peníze štěstí nekoupíš, mohou řadu věcí usnadnit a zpříjemnit. Zejména těm, kteří je potřebují k léčbě. Zároveň chceme pomocí kolekce Cancel Cancer změnit pohled veřejnosti na rakovinu. Často je vnímána jako tabu. Věc, o které je lepší nemluvit a čím méně myšlenek jí věnujeme, tím lépe. Ve skutečnosti je to ale zcela naopak, ať už se jedná o prevenci nebo o komunikaci s nemocnými.

Kam jdou peníze?

Vybrané peníze z této kolekce chceme věnovat do správných rukou. Cílovou osobu (nebo rodinu) budeme vybírat pečlivě, protože to není snadné. Rádi využijeme i vaše rady a tipy. Napište nám, kde máme pomoct.

Spojme síly

Dobře víme, že společně s vámi dokážeme víc než sami. Už to, že jste tady a čtete, může být další krok k pomoci. Tam někde ve světě jsou jiní lidé, kteří nemají tak šťastný osud, ale nevzdávají se a bojují. Pojďme bjovat společně!