Jsme Avocado People

Jak to začalo

Příběh s názvem
Avocado people

Kdo by nemiloval horké letní noci. Konečně jsme dorazili do Milána, v ulicích je slyšet hudba a na každém rohu je cítit jiná vůně – tady cukrová vata, támhle pizza. Znáte to, všechno musíte ochutnat, vidět, vyfotit. Baterie v mobilu mizí stejně rychle jako obsah peněženky. V domnění, že se přibližujeme k hotelu, se od něj neustále vzdalujeme.

Cancer Cancer – kolekce, která pomáhá bojovat s rakovinou

Italové si z ničeho nedělají hlavu, hotel jako hotel, vždyť je to jedno! S úsměvem na tváři nás navigují „určitě tudy, je to kousek“ a my po dvou hodinách přicházíme na stejný roh, odkud jsme předtím vyšli. O půlnoci stojíme s kuframa u silnice a stopujeme. Jsme tak unavení, že si už nepamatujeme ani jméno hotelu. Telefon nefunguje, ale lížeme zmrzlinu a je nám skvěle. Tohle je život. A ten pocit je k nezaplacení.

avocado people

Život má mnoho podob

Jestli chcete vidět něco krásného, nemusíte chodit daleko. A většinou nemusíte chodit daleko ani když chcete vidět něco ošklivého. Svět je dost pestré místo a když vidíte ty propastné rozdíly mezi lidmi, nutí vás to zamyslet se. Život je přece pro všechny… A tehdy při bloudění v Miláně se zrodil nápad, jak udělat svět o něco lepší.

Avocado People

Avocado People je parta, projekt, rodina. Jsme kmen, který spojuje lidi se stejným způsobem myšlení. Jsme rebelové, kteří se nebojí odlišit a provokovat. Jsme lidé a dokážeme úžasné věci. Chceme se aktivně podílet na lepším životě. Jsme rádi, že jste tady. Dobře víte, jakou máte sílu a co všechno dokážete. Jsme stejní jako vy.

Jak pomáháme

Výtěžkem z prodeje podporujeme řadu neziskových organizací, projektů, lidí a zvířat. Vytváříme limitované kolekce oblečení a doplňků. Každý náš produkt má svůj příběh a věnujeme mu dostatečnou péči, když vzniká pod našima rukama i když je na cestě za vámi, aby vám udělal radost. Vybíráme kvalitní materiály s ohledem na životní prostředí a pracovní podmínky.
Více o tom, kde pomáháme →
#avocadopeople

Sleduj nás