Kolekce „Láska“ splní přání, která mohou být poslední

avocado people kolekce láska

Nová kolekce od Avocado People nese krásný název „Láska“ – jedno jediné slovo, kterým lze říct nekonečně mnoho. Slovo, které má stovky významů a které dokáže v člověku vyvolat ty nejsilnější pocity. Kdyby byla láska veřejně známá osoba, znal by ji každý z nás. Pravdou je, že by se našli i tací, kteří by ji proklínali a nenáviděli. Láska ale není člověk. Je to dar. Je to šperk, který nosí každý z nás v sobě, ať se vám to líbí nebo ne.


„Kolekce Láska pomůže splnit přání, která mohou být poslední“


Stejně jako naše ostatní kolekce i „Láska“ pomáhá. Tentokrát je věnována lidem, kteří prožili největší kus života, zažili nejvíce příběhů a protančili nejvíce nocí. Lidé, kteří mnoho viděli a mnoho ztratili. Přesněji lidé, kteří jsou nyní v hospicích nebo domovech důchodců. Ačkoliv je jim věnována asistentská péče, jejich život je velmi často limitován mezi stěny pokoje nebo omezen hranicí areálu, ve kterém „žijí“.

Život po životě

Někteří z těchto lidí už nemají žádné návštěvy. Někteří se smiřují s tím, že příjde konec, jiní už na něj vědomě čekají. Ikdyž se může zdát, že mají relativně vše, co potřebují, často v sobě skrývají nějaké přání a takové přání může být jejich poslední.

Lásku si za peníze nekoupíš

Vybraný výtěžek nebudeme věnovat v podobě peněz, ale pokusíme se za něj splnit co nejvíce přání. Podle našich možností budeme vybírat jednotlivé lokality i konkrétní lidi. Rádi od vás uslyšíme jakékoliv tipy a rady.

avocado people, dámské tričko láska

Skrytý mezi květy

I tentokrát jsme do motivu skryli „něco navíc“. Když se pozorně zadíváte na věnec, který prolíná celou kolekci, najdete mezi jeho lístky malá písmenka, která tvoří text.


Vyberte si zde

Sdílet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *