Bojujeme společně: Anežka (leukémie)

cancel cancer avocado people anežka

Poslední tričko je v obálce i se vzkazem a míří někam do světa. Povedlo se! Celá kolekce Cancel Cancer se už podruhé vyprodala. Poprvé jsme věnovali peníze vybrané z prodeje jako symbolickou pomoc malé Leničce. Když jsme teď znovu hledali, které dušičce by peníze mohly pomoct, přišla nám zpráva, která nám to hledání usnadnila:

[symple_spacing size=“15″]

„Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o pomoc za celou moji třídu. Studujeme na Obchodní akademii a Střední zdravotnické škole Blansko 4. ročník Ekonomického lycea. Na začátku školního roku nám z důvodu nemoci dcery odešel učitel českého jazyka. Jeho šestiletá dcerka Anežka onemocněla leukemií. I přes nemoc dcery za námi pan učitel pravidelně každou středu jezdí a poskytuje nám hodiny navíc. Dlouho jsme přemýšleli jakou formou panu učiteli poděkovat, dokud nám nepřišla na mysl myšlenka, že bychom mohli kontaktovat Vás, zda by část výtěžku z kampaně Cancel Cancer nemohla putovat právě šestileté Anežce.“

[symple_spacing size=“30″]

Abyste si dokázali představit celou situaci: když je maminka s Anežkou v nemocnici, tatínek se věnuje Anežčiným dvěma sourozencům, což prakticky vyřadí oba rodiče ze zaměstnání. I přes toto vytížení dokázal tatínek Anežky věnovat alespoň několik hodin svého času třídě E4 a pomoct studentům s přípravou na maturitu.

[symple_spacing size=“15″]
avocado people cancel cancer
[symple_spacing size=“25″]

Domluvili jsme se, že pana učitele – tatínka Anežky překvapíme přímo ve škole. Cestou jsme Anežce koupili toho největšího plyšového medvěda. Později se nám svěřila, že méďovi dala jméno – Méďa :) S maminkou jsme se setkali později v Dětské nemocnici v Brně, kde se Aňa léčí pomocí chemoterapie.

[symple_spacing size=“25″]

avocado people leukemie Anežka
Tatínka jsme překvapili přímo ve škole

Za lásku v srdci děkujeme celé třídě E4 Obchodní akademie v Blansku a hlavně Vendy (@mavaatest), která jako taneční instruktorka MyDance dokonce podpořila onkologické pacienty tanečním vystoupením na akci Onkologické dny v Brně. A obrovské díky patří vám všem, kteří jste se zapojili do naší kampaně, to vy jste svým nákupem věnovali peníze na dobrou věc a nejsou to jenom peníze, ale to, že jste se dokázali zapojit a předat tak spoustu pozitivní energie, to je opravdová pomoc. Dobří lidé stále existují.

[symple_spacing size=“25″]

avocado people cancel cancer anežka
Méďa a jeho noví kamarádi – Anežka, Vítek, František

Bojujeme společně

Dobře víme, že společně s vámi dokážeme víc než sami. Rozhodli jsme se, že kampaň Cancel Cancer bude pokračovat v trošičku novém kabátě. Přečtěte si článek o celé kolekci a pojďte bojovat znovu a společně!

[symple_spacing size=“30″]
Cancer Fight Club Avocado people kolekce cancel cancer rakovina onkologie

Vyberte si zde

[symple_spacing size=“25″]